نوجوانی و مسئولیت

با ورود ماها به دوره نوجوانی فصل تازه‌ای از زندگی برامون شروع میشه. روح و جسم همزمان شروع به تغییر می‌کنه و ما آماده ورود به یه دوره جدید از زندگی می‌شیم. دوره‌ای که مهم‌ترین وظیفه‌مون آمادگی برای پذیرش مسئولیت جهت ایفای نقش در زندگی آینده مونه. ما کم کم یه مرد می‌شیم که باید در محیط خانواده یک مدیر باشیم و یک مربی و معلم برای خانواده‌مون. در اجتماع باید به جامعه خدمت کنیم و یک تیکه مفید از پازل اجتماعمون. ایفای یه نقش خوب نیازمند یه برنامه کامل و متناسب با روح و جسم ماست. یه روش زندگی که ما بهش می‌گیم دین با یه سری راهنما به نام امام. به این مسئولیت‌ها که در آغاز دوران نوجوانی به ما داده می‌شه تکلیف می‌گیم و ما اصطلاحا مکلف میشیم.

درباره جشنواره

«طلیعه بندگی» با بخش‌های مختلف فرهنگی فرصتی است برای آشنایی با مسئولیت‌های نوجوان در جامعه آینده. در بخش‌های مختلف جشنواره شرکت کن با مسئولیت‌های یک نوجوان مکلف آشنا شو و خودت رو در آزمون‌های جشنواره بسنج. برترین‌های کشور در بخش نهایی جشنواره مهمان برنامه پایانی در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها خواهند بود.

جوایز و هدایا

ویژه جشن تکلیف نوجوانان پسر

جوایز و هدایا: ?? چهارده کمک هزینه سفر به عتبات عالیات ?? اقامت چهل نفر به همراه خانواده در مشهد و قم ?? اهداء بسته فرهنگی به منتخبین?? توزیع فیش غذای متبرکی

حضور رایگان در اردوی یک روز خوب ?? صدور شناسنامه تکلیف ?? صدور گواهینامه حفظ موضوعی ?? صدور گواهینامه دوره چراغ راهنما

بخش‌های جشنواره

مشاهده و شرکت در بخش‌های جشنواره
برای ثبت نام در جشنواره ملی طلیعه بندگی کلیک نمایید